YOUTH FIXTURES & RESULTS
Watchet Knights Fixtures 2023/24
Watchet Town Football Club Under 7s
Watchet Town Football Club Under 7s
Date |
Teams |
Where |
|
---|---|---|---|
Sat 30th Sept |
Kingsdown Knights |
Away |
|
Sat 14th Oct |
Galmington Dragons Hawks/Raiders |
Home |
|
Sat 28th Oct |
Huish Tigers Oranges/Blacks |
Away |
|
Sat 11th Nov |
CUP 1st Round |
|
|
Sat 11th Nov |
Isle of Wedmore Herons/Heroes – Cancelled due to cup round changing dates |
|
|
Sat 25th Nov |
Minehead Mariners/Pirates |
Away | |
Sat 9th Dec |
Ruishton Rooks/Rams |
Home | |
Sat 13th Jan |
Tone Youth Hornets/Wasps |
Away | |
Sat 27th Jan |
Wembdon Saints/Dragons |
Away | |
Sat 10th Feb |
Wellington Lions/Tigers |
Home |
|
Sat 2nd Mar |
Bridgwater VPR Eagles |
Home |
|
Sat 9th Mar |
CUP 2nd Round |
|
|
Sat 23rd Mar |
Bishops Lydeard Pumas |
Home |
|
Sat 27th Apr |
CUP Finals Day |
Minehead |
Watchet Buccaneers & Pirates Fixtures 2023/24
Watchet Town Football Club Under 9s
Watchet Town Football Club Under 9s
Date |
Teams |
Where |
|
---|---|---|---|
Sat 16th Sept |
Bridgwater VPR Hawks/Eagles |
Away |
|
Sat 30th Sept |
Bridgwater Wolves Wolverines/Wolf Pack |
Home |
|
Sat 14th Oct |
Galmington Dragons Hawks/Raiders |
Away |
|
Sat 28th Oct |
Huish Tigers Oranges/Blacks |
Home | |
Sat 4th Nov |
CUP 1st Round |
|
|
Sat 11th Nov |
Isle of Wedmore Herons/Falcons |
Away | |
Sat 25th Nov |
Middlezoy Rovers Lancasters/Vampires |
Home | |
Sat 9th Dec |
Minehead Mariners/Pirates |
Away | |
Sat 13th Jan |
North Curry |
Home | |
Sat 27th Jan |
Ruishton Rattlesnakes/Raiders |
Away | |
Sat 10th Feb |
Staplegrove Saints/Sinners |
Home | |
Sat 24th Feb |
Tone Youth Hornets/Wasps |
Away | |
Sat 9th Mar |
CUP 2nd Round |
||
Sat 23rd Mar |
Wembdon Dragons |
Away | |
Sat 13th Apr |
Wellington Wanderers/Rangers |
Home | |
Sat 27th Apr |
CUP Finals Day |
Minehead | |
Sat 11th May |
Ashcott Thunder/Lightening |
Away | |
Sat 25th May |
Bishops Lyeard Pumas/Panthers |
Home |
Watchet Bandits & Smugglers Fixtures 2023/24
Watchet Town Football Club Under 10s
Watchet Town Football Club Under 10s
Date |
Teams |
Where |
|
---|---|---|---|
Sat 9th Sept |
Bridgwater VPR Hawks/Eagles |
Away |
|
Sat 23rd Sept |
Bridgwater Wolves Wolverines/Wolf pack |
Home |
|
Sat 7th Oct |
Galmington Dragons Hawks/Raiders |
Away |
|
Sat 21st Oct |
Huish Tigers Oranges/Blacks |
Home |
|
Sat 4th Nov |
CUP 1st Round |
|
|
Sat 18th Nov |
Isle of Wedmore Buzzards/Storks |
Away | |
Sat 2nd Dec |
Kingsdown Knights Blades/Arrows |
Home | |
Sat 16th Dec |
Middlezoy Rovers Lancasters/Meteors |
Away | |
Sat 6th Jan |
Minehead Mariners/Pirates |
Home | |
Sat 20th Jan |
Nether Stowey Rangers/Warriors |
Away |
|
Sat 3rd Feb |
North Curry | Home | |
Sat 17th Feb |
Rushiton Rovers/Rockets | Away | |
Sat 2nd Mar |
Spaxton | Home | |
Sat 9th Mar |
CUP 2nd Round | ||
Sat 16th Mar |
Staplegrove Saints/Sinners | Home | |
Sat 6th Apr |
Staple Grove Colts/Grove | Home | |
Sat 20th Apr |
Tone Youth Hornets/Wasps | Away | |
Sat 29th Apr |
CUP Finals Day | Minehead | |
Sat 4th May |
Wembdon Saints | Away | |
Sat 18th May |
Wellington Lions/Tigers | Home | |
TBC |
Ashcott Thunder/Lightning | TBC | |
TBC | Bishops Lydeard Pumas/Panthers | TBC |